- Hoşgeldiniz

DÜŞÜK GRAMAJLI EKMEK SATILMAYACAK

DÜŞÜK GRAMAJLI EKMEK SATILMAYACAK sitemize 10 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 351 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetimlerine aralıksız olarak devam ediyor. Müdürlük ekipleri son olarak İzmit genelinde ekmek satışı yapan fırın ve marketleri denetledi. Ekipler usulüne aykırı satış yapan 9 işletmeye Kabahatler Kanunu’nun ilgili maddelerine istinaden 1638 TL’lik cezai işlem uyguladı.

 

DÜŞÜK GRAMAJLI EKMEK SATILMAYACAK

 

Valilik ve Esnaf Odaları Birliği tarafından oluşturulan Uzlaştırma Komisyonu’nun almış olduğu karar gereği ekmeğin 280 gramdan satışa sunulması kararı alındığını hatırlatan İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Muhammet Ergin ” İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan İzmit halkının kaliteli ve kurallara uygun hizmet almasına büyük önem veriyor. Bizde bunu sağlamak için sürekli denetimlerde bulunuyor. Son denetimimiz de temel gıdamız olan ekmeğin usüllere uygun satışı ile ilgili oldu. Uygunsuz satış yapan işletmelere caza kestik. Denetimlerimiz devam edecek. İzmit genelinde düşük gramajlı ekmek satışına izin vermeyeceğiz” dedi.

 

ZABITAYA BİLGİ VERİN

 

Zabıta Müdürü Muhammet Ergin “vatandaşın olduğu her yerde olmaya çalışıyoruz, vatandaşlarımız gördükleri aksaklıkları belirtmek amacıyla 318 00 20 numaralı telefon arayarak bize anında ulaşabilirler” şeklinde konuştu.

ekmek

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz