- Hoşgeldiniz

Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf Ağaç Dikti

Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf Ağaç Dikti sitemize 11 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.729 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf Ağaç Dikti

Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf ,Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.Uzun süre görüşen Mohammed Sharaf ve Başkan Pehlivan daha sonra birlikte fidan diktiler.

 

Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf ,Dubai Ports World Ceo Nicola Selveira,koordinatör Haydar Kılıç ile birlikte Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı makamında ziyaret etti. Dubai Ports World’un bölgeye yapacağı yatırım ile ilgili görüşen heyet daha sonra birlikte fidan diktiler.Körfez Sanayi Sitesi ile otoban arasındaki yeşil alanda park bahçeler müdürlüğü hazırlıkların ardından bölgeye 50 karayemiş,50 çınar ve 50 sedir fidanı toprakla buluşturuldu. Mohammed Sharaf dikilen fidanların ilklim şartlarına uygun olup olmadığı konusunda uzman ekiplerden bilgi aldı. Sharaf,Başkan Pehlivan’a düzenlediği etkinlikten ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

 

Heyet daha sonra birlikte Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsüne geçerek rektör Semra Sezer Komsuoğlu ile görüştü.Üniversiteden sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesine geçen Dubai Ports World İcra Kurulu Başkanı Mohammed Sharaf ,Dubai Ports World Ceo Nicola Selveira,koordinatör Haydar Kılıç ve Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile uzun süre görüştüler.

dubai-port

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz