- Hoşgeldiniz

Doğru Hamleyle Gelen, Türkiye Dereceleri

Doğru Hamleyle Gelen, Türkiye Dereceleri sitemize 03 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 319 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

24-30 Ocak tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapılan Türkiye yaş grupları satranç şampiyonasına 65 ilden 1560 sporcunun katılımıyla yapıldı. 7-8-9-10-11 ve 12 yaş gruplarında 13 sporcu ile şampiyonaya katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıspor kulübü geçen yıl olduğu gibi bu yılda derecelerle döndü. En iyi proje ödülü seçilen “Doğru hamlede buluşalım” projesiyle Türkiye’nin önde gelen kulübü haline gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, projeyle birlikte her yıl Türkiye derecelerini de Kocaeli’ye götürüyor.

DOĞASU ARDA BU YILDA ÜÇÜNCÜ OLDU

Antalya’daki şampiyonaya, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel, branş sorumlu yöneticisi Kemal Ceylan, koordinatör Abdil Ceylan ile birlikte antrenörler nezaretinde 13 sporcu ile katıldı. Şampiyonada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu satranççılardan 11 yaş kızlar kategorisinde Doğasu Arda Türkiye üçüncüsü oldu. Geçtiğimiz yıl 10 yaş kategorisinde de üçüncü olan Doğasu Arda başarısını bu yılda sürdürdü.

SPORCULARI TEK TEK TEBRİK ETTİ

İlk on sporcunun ödüle layık görüldüğü turnuvada 11 yaş genel kategorisinde Can Baylav beşinci, 8 yaş kızlar kategorisinde Elif Sarıca ise yedinci oldu. Kağıtspor kulübü başkanı İslam Yücel turnuva sonrası sporcuları tek tek tebrik ederek kutladı. Dereceye giren sporculara şampiyonun ardından kupa ve madalyaları verildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :