- Hoşgeldiniz

Doğan, Kandıra Sapağı bölgesindeki yol ve geçit yapım çalışmalarını eleştirdi

Doğan, Kandıra Sapağı bölgesindeki yol ve geçit yapım çalışmalarını eleştirdi sitemize 31 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 963 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

  Doğan, Kandıra Sapağı bölgesindeki yol ve geçit yapım çalışmalarını eleştirdi

İzmit’in ve İzmitlilerin çıkarlarını korumadaki kararlılığı ile vatandaşların takdirini kazanan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kandıra Sapağı olarak bilinen bölgedeki yol ve geçit yapım çalışmalarını sert bir dille eleştirdi.

 

GÖRMEZDEN GELMEM

 

Çok sayıda vatandaşın İzmit Belediyesi’ne ve kendisine ulaşarak mağdur olduklarını dile getirmesi üzerine çalışma yapılanalanda incelemelerde bulunan Başkan Doğan, özellikle güvenlik ihmali ve geçişg üzergahı konularında şikayet aldıklarını ifade etti.

 

YASAL YAPTIRIM UYGULARIZ

 

Yetkilileri şikayet aldıkları konularda sert bir dille uyaran Doğan ” İzmit’in trafik yoğunluğu en fazla kesimlerinden biri olan ve geçiş güzergahında bulunan bu bölgede ki çalışmalar daha sistematik ve disiplinli bir şekilde yapılmalı. Buradan her gün binlerce vatandaşımız geçiyor. Onların hayatını tehlikeye atacak küçük bir ihmali dahi görmezden gelmem mümkün değil. İşlerin dağınık bir biçimde ve çevreyi kirleterek yapıldığı yönünde tespitlerimiz de var. Yüklenici firma biran önce kendine gelmeli ve işleyişi gözden geçirmelidir. Aksi takdirde konu ile ilgili yasal yaptırımları uygulamaktan kaçınmayız. İzmit halkının şehirde rahat bir şekilde yaşaması için gerekli tedbirleri almakla sorumluyum” dedi.

.nevzat-dogan-jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz