- Hoşgeldiniz

Diyarbakır’da polise silahlı saldırı gerçekleştirildi!

Diyarbakır’da polise silahlı saldırı gerçekleştirildi! sitemize 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 373 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Diyarbakır’da polise silahlı saldırı gerçekleştirildi!

Diyarbakır’da yoldan geçen araçlara molotof ve havai fişekli saldırıda bulunan grubu dağıtmak için bölgeye giden polis ekiplerine yüzleri maskeli iki kişi tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.

Polisin de karşılık vermesiyle kısa süreli çatışma yaşandı. Ölen ve yaralananın olmadığı saldırının ardından kaçan iki kişinin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Olay, bugün saat 22.30 sıralarında Diyarbakır’ın merkez Sur İlçesi Fiskaya Mevkii’nde meydana geldi.

Dicle Üniversitesi yolu üzerinde bir grubun yoldan geçen araçlara havai fişek ve molotoflu saldırıda bulunduğu ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye giden polis ekiplerini gören saldırganlar ara sokaklara kaçınca polis de takip etti.

Kovalamacanın yaşandığı sokaklardan birinde ellerinde uzun namlulu silah bulunan yüzleri maskeli iki kişiyi gören polis, ’dur’ ihtarında bulundu. Dur ihtarına iki kişi silahla ateş açınca, poliste ateşle karşılık verdi. Ölen ve yaralananın olmadığı kısa süreli çatışmanın ardından saldırganlar kaçarak izlerini kaybettirdi.

diyarbakir-da-polise-silahli-saldiri

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz