- Hoşgeldiniz

Devlet Bahçeli İzmit’te Çoşkulu Bir Kalabalığa Hitap Etti

Devlet Bahçeli İzmit’te Çoşkulu Bir Kalabalığa Hitap Etti sitemize 18 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 617 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Devlet Bahçeli İzmit’te Çoşkulu Bir Kalabalığa Hitap Etti

mhp-lideri-devleti-bahceli-kocaeli-de-konustu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmit  Perşembe Pazarı alanında gerçekleştireceği büyük miting için Kartepe Uzunçiftlik gişelerinden partililerce büyük bir coşkuyla karşılandı.

Karşılama ekibi içerisinde ise MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, MYK üyeleri MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve çok sayıda partili yer aldı. Miting öncesi bir süre dinlendi ve Bahçeli daha sonra miting alanına geçti.   Büyük bir coşku ile karşılanan Bahçeli,

 

Ülke vatandaşının 13 milyonunun açlık sınırında olduğunu kaydeden Bahçeli, “11 yıllık iktidarın genel Türkiye manzarası bu. Her gün açlıktan dolayı vatandaş dara düşüyor. Gelin hep beraber bir tarihin altını çizelim. 17 Aralık kara günün başlangıcıdır Türkiye için. Şu an tam 91 gün oldu. AKP’nin dalağının kuyruğunun koptuğu gün o gündür” ifadelerine yer verdi.

AKP’nin ak ismini kirleten kişiler olduğunun Başbakan’ın kabullenmesi gerektiğini dile getiren Devlet Bahçeli, “Bu aziz millet istismar edilip aldatıyor. Bu ülkenin bir evladı olarak keşke bunlar montaj olsa, bu ülkenin Başbakan’ı bu hallere düşmesin istiyoruz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz