- Hoşgeldiniz

Dev Proje Tamamlandı

Dev Proje Tamamlandı sitemize 16 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 235 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

TÜPRAŞ tarafından 3 milyar dolara mal olan Fuel Oil Dönüşüm Tesisi açılışı devlet töreniyle yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen törene, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Kocaeli Milletvekilleri Nihat Ergün, İlyas Şeker, Zeki Aygün, Mehmet Ali Okur ve TÜPRAŞ yetkileriyle çok sayıda basın mensubu katıldı.

3 YIL SÜRDÜ 3 MİLYAR DOLARA MAL OLDU

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen TÜPRAŞ rafinerisinin casino online Fuel Oil Dönüşüm projesinin yapımı 3 yıl sürdü. 3 milyar dolara mal olan dev proje, ülkemizin cari açığında 1 milyar dolarlık kar sağlayacak. Koç Holdingin üst düzey yöneticilerinin hazır bulunduğu açılış törenine, Başkan Karaosmanoğlu’da katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan törende gündeme dair konuşmalar yaptı. Yatırımın ülke için öneminden bahseden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tesisin ülkemize hayırlı olmasını diledi.

BAŞKAN AÇILIŞ BUTONUNA BASTI

TÜPRAŞ’ın dev yatırımının açılışı da bir o kadar görkemli oldu. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış butonuna bastığı törende, açılış sonrası Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’la bir süre sohbet etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :