- Hoşgeldiniz

Cumhuriyet Parkında Ramazan Eğlenceleri

Cumhuriyet Parkında Ramazan Eğlenceleri sitemize 13 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 671 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Cumhuriyet Parkında Ramazan Eğlenceleri

Bu yıl ilk kez Ramazan eğlencelerine ev sahipliği yapmaya başlayan Cumhuriyet Parkı, Ramazan Ayı’nda da İzmitlilerin gözde mekanlarının başında geliyor.

 

BAŞKAN AMCAYI YALNIZ BIRAKMIYORLAR

 

7’den 77’ye herkesin ilgi gösterdiği Cumhuriyet Parkı’nda ki Ramazan eğlenceleri en çok çocukları sevindirdi. Kendileri için hazırlanan şovlarla hem Ramazan’ın hem yaz tatilinin keyfini çıkaran çocuklar “Başkan Amca” diye seslendikleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı da bir an olsun yalnız bırakmıyorlar. Kendisi ile sohbet eden, oyunlar oynayan çocuklarla birlikte olmaktan büyük keyif aldığını ifade eden Başkan Doğan ” çocukların gözündeki neşe, onlarım mutluluğu, saflığı bu dünyadaki hiçbir şeyle değişmem” dedi.

 

GECE İKİYE KADAR DOLUP TAŞIYOR

 

İftar sonrasında başlayan Ramazan eğlenceleri gece boyunca devam ediyor. Gecenin geç saatlerinde biten programdan sonrada parkta kalan vatandaşlar ” sıcak gecelerde sahura kadar parkta oturup sohbet ediyoruz. Hem ramazan hem de tatilin keyfini çıkarıyoruz” dediler.

cumhuriyet-parki

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz