- Hoşgeldiniz

Çınarlıkent Konutları’nın ihalesi yapıldı

Çınarlıkent Konutları’nın ihalesi yapıldı sitemize 31 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 361 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden Kent Konut, Derince’nin Çınarlı Mahallesi’nde uygulanacak Çınarlıkent Konut projesi için ihale düzenledi. Gişeler Kentsel Dönüşüm Bölgesinde bulunan Derince Çınarlıkent Konutları projesinde kat karşılığı sistemi uygulanacak. İhaleye tek istekli Haldız İnşaat firması teklif verdi. Firma projenin yapım işi için 58 bin 007 metrekare satış alanı üzerinden yüzde 21 idare payı oranı teklif etti.

626 DAİRE 15 İŞYERİ

Projede satışa sunulacak 433 daire ve hak sahiplerine verilecek 193 daire olmak üzere 626 adet daire ve 15 adet işyeri bulunuyor. Çınarlıkent Konutları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde farklı metrekarelerde daireler ve 15 işyeri yer alıyor. Projede çocuk oyun grupları, spor alanları, pergolalar, açık otoparklar, yeşil alanlar yapılacak. Projenin tamamının yer teslim tarihinden itibaren 720 günde, hak sahiplerinin konutlarının da 540 günde bitirilmesi planlanıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :