- Hoşgeldiniz

Cemevi derneklerinden Başkana ziyaret

Cemevi derneklerinden Başkana ziyaret sitemize 05 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 573 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Cemevi derneklerinden Başkana ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nın şube başkanlarını kabul etti. Cemevi derneklerinin yöneticileri, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

HACI BEKTAŞ VELİ VAKFI

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı İzmit Şube Başkanı Ali Ekber İncesu, Derince şube başkanı Hüseyin Gülseven ve Körfez şube başkanı Selami Karanfil, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Alevi derneklerinin yöneticilerinin katıldığı ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Tahir Büyükakın da hazır bulundu.

BÜYÜKŞEHİRİN KAPISI HEP AÇIK

Alevi derneklerinin yöneticileri, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine olan katkılarından dolayı teşekkür etti, ‘’Cemevlerimize ve bizlere olan katkılarınızı her yerde anlatıyoruz. Büyükşehir’in kapısı bize her zaman açık. Türkiye genelinde hizmetleriniz örnek gösteriliyor’’ ifadesini kullandı. Farklılıkları zenginlik olarak gördüklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini devam ettireceklerini söyledi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz