- Hoşgeldiniz

Çayırova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak

Çayırova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak sitemize 30 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve 198 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kentte yüzme sporunun gelişmesi için spor tesisleri inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Çayırova’ya yarı olimpik yüzme havuzu kazandırıyor. Büyükşehir, İzmit’te yaptığı iki adet açık yüzme havuzunun yanı sıra Gebze’ye olimpik yüzme havuzu, Körfez ilçeye ise yarı olimpik yüzme havuzu inşa etmişti. Tesis modern mimari yapısıyla da dikkatleri üzerine çekecek.

İKİ ADET HAVUZ

İki bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu toplam 4 bin metrekare kapalı alana sahip olacak. Tesiste 46×14 metre ölçülerinde yüzme havuzu ile 6×9 metre ölçülerinde çocuk havuzu bulunacak. Tesiste idari ofisler, kafeterya, fitness salonu, dinlenme alanı, soyunma odaları, duş alanları, sağlık odası, antrenör odası, bay-bayan mescit, güvenlik ve resepsiyon yer alacak.

7 FİRMA KATILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı projenin yapımını üstlenecek firmayı belirlemek için ihale düzenledi. Büyükşehir ihale salonunda gerçekleştirilen oturumda 7 firma teklif verdi. En düşük teklif 9 milyon 551 bin TL ile Gülsan İnşaat’tan gelirken, en yüksek teklifi 12 milyon 198 bin TL ile Fıratoğlu İnşaat verdi.

Firmalar Teklifler

Gülsan İnşaat 9 milyon 551 bin TL

Doğan İnşaat 10 milyon 295 bin TL

Eksan Yapı İnşaat 10 milyon 641 bin TL

Sebil İnşaat 10 milyon 809 bin TL

Atlas İnşaat+Köroğlu İnşaat 10 milyon 901 bin TL

Özpol İnşaat 11 milyon 391 bin TL

Fıratoğlu İnşaat 12 milyon 198 bin TL

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :