- Hoşgeldiniz

ÇAYIROVA’DA TİMUR KOÇ İDDİALI

ÇAYIROVA’DA TİMUR KOÇ İDDİALI sitemize 25 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 959 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ÇAYIROVA’DA TİMUR KOÇ İDDİALI

timur-koc-cayirova

CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç, daha önce ziyaret ettiği Gümüşhane, Kürtün, Çayırçukur ve Şendere Köyü derneğine davet üzerine tekrar giderek, projeleri hakkında dernek üyelerine bilgi verdi.

kilincdaroglu-adaylar

Dernek Başkanı Ahmet Polat  tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Koç’a ilçe başkanı Rasim Meriç ve Kadın Kolları Başkanı Türkan Kılıç ile belediye meclis üyesi adayları da katıldı. Ayrıca, Gümüşhane kökenli Gebze eski ilçe Başkanı İsmet Kara ve Belediye Meclis üyesi adayı Fahrettin Bostan da katılarak hemşehrilerinden Timur Koç için destek istediler.

Timur Koç, geçmişte yaptıklarını sıralayarak başladığı konuşmasına, bugün Çayırova’da ne varsa bizim eserimiz , daha büyük, bu kez büyük bir kent meydana getirmek için büyük projelerle, bazılarının hayal dedikleri ama onların hayal bile edemeyeceği projelerle geldiklerini ve işi, aşı, evi olmayanları tespit ettiklerini belirterek ayırımsız herkezi kucaklayan ve Çayırova’lıların güvenlerine layık bir belediyecilik yapacakları sözü verip destekleri için teşekkür etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz