- Hoşgeldiniz

Çalışanın ve üretenin her zaman yanındayız

Çalışanın ve üretenin her zaman yanındayız sitemize 06 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 971 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Çalışanın ve üretenin her zaman yanındayız

 Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erdem Holding’e ait Nezih Ticaret’i ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erdem Holding’e ait Nezih Ticaret’i ziyaret etti. Erdem Holding’in sahibi Nezih Erdem tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, fabrika yemekhanesinde işçilerle yemek yedi. Başkan Karaosmanoğlu, çevreye ve doğaya saygılı üretimin ve çalışanların her zaman yanında olduklarını söyledi.

NEZİH TİCARET’E ZİYARET

İlimizde bulunan fabrika ve iş yerlerine ziyaretler gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Sanayi Mahallesi Yan Yol’da bulunan Erdem Holding’e ait Nezih Ticaret’e konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette Erdem Holding’in sahibi Nezih Erdem, şirket genel müdürleri ve fabrika yöneticileri tarafından karşılandı. Başkan Danışmanları Ömer Polat ile Gültekin Görüm’ün eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu, ilk olarak fabrikanın idari bölümlerini dolaştı.

İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

Fabrika yemekhanesinde Nezih Erdem ve işçilerle sıraya girerek yemek alan Başkan Karaosmanoğlu, çalışanlarla aynı masayı paylaştı. Yemeğin ardından bir konuşma yapan Erdem, ziyaretlerinden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Nezih Ticaret’in uzun yıllardır kentimizde hizmet verdiğini ve kendilerini İzmitli olarak gördüklerini söyleyen Erdem, Kocaeli’nin son yıllarda yaşadığı büyük değişim ve gelişime de şahitlik ettiklerini söyledi.

ERDEM: BAŞKANIMIZI BULDUK

Aynı zamanda Sudan’ın fahri başkonsolosluğunu yürüten Erdem, ‘’Düzenli olarak bizi ziyaret eden yabancı iş adamları ve konuklarımız, kentte yaşanan değişimi gördükten sonra bize ‘İzmit’te petrol mü buldunuz?’ diye sormaya başladılar. Biz de onlara, ‘Petrol değil ama Başkanımızı bulduk’ diyoruz’’ ifadesini kullandı.

ÇEVREYE SAYGILI ÜRETİM

Fabrika yemekhanesinde işçilere seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sizlerle aynı masada bulunmaktan, aynı yemeği yemekten büyük mutluluk duydum. Büyükşehir olarak Kocaeli’nde yaşayanların huzuru, mutluluğu, refahı için çalışıyoruz. Sizin gülen yüzünüz bizim en büyük mutluluğumuzdur. Sanayiye, üretime, iş adamlarımıza büyük önem veriyoruz. Ama onlara da havamızı, suyumuzu, toprağımızı, denizimizi kirletmeyeceksiniz diyoruz. Erdem Holding ve Nezih Ticaret, kentimizin önde gelen kuruluşlarından biridir. Doğaya ve çevreye saygılı üretiminizden dolayı Nezih beye, fabrika yönetimine ve sizlere teşekkür ediyorum’’ açıklamasını yaptı.

FABRİKA SAHASINI DOLAŞTI

Fabrika yönetimi tarafından çalışmalarla ilgili brifing verilen Başkan Karaosmanoğlu’na 1978’de kurulan Nezih Ticaret’in halen 80 bin metrekarelik alanda üretim yaptığı, yaklaşık 2.000 personelin çalıştığı bilgisi verildi. Üretimle ilgili de bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Erdem Holding’in sahibi Nezih Erdem ve yöneticilerle birlikte fabrika sahasında inceleme yaptı. Başkan Karaosmanoğlu, kompozit üretimler ve geri dönüşümle ilgili bölümlerde detaylı bilgi aldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz