- Hoşgeldiniz

Buz sporcuları ‘’Yusufçuk’’ oyununu izledi

Buz sporcuları ‘’Yusufçuk’’ oyununu izledi sitemize 12 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 325 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

71 bin 850 sporcusuyla Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, sportif faaliyetlerin ve Akademik eğitim çalışmalarının yanı sıra sosyal projelerini de sürdürmeye devam ediyor. Sporcuların, sportif ve eğitim çalışmalarının dışında, sosyal projelerde de bir araya gelerek takım olgusunu oluşturmasını hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, sporcularını birçok sosyal projede bir araya getiriyor.

 

ŞEHİR TİYATROLARINDA İZLEDİ

Her hafta farklı branşlardaki sporcuları, Darıca hayvanat bahçesinde gezdiren kulüp yönetimi, sporcuların yoğun çalışma temposunun dışında da tutuyor. Kulüp yönetimi, bunun yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına her hafta farklı branştaki sporcuları götürerek, sporcuların kültürel anlamda da faal olmalarını olanak sağlıyor. Proje kapsamında hafta sonu minik buz patenciler ve hız patenciler tiyatroya gitti. Karate branşından sporcuların katıldığı etkinliğe, antrenörlerde katıldı. Yusufçuk oyununu izleyen buz patenciler ile hız patenciler, sergilenen oyundan memnun ayrıldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :