- Hoşgeldiniz

Büyükşehirli krosçular, şampiyonluk yolunda

Büyükşehirli krosçular, şampiyonluk yolunda sitemize 19 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 253 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yeni yeteneklerin Türk atletizmine kazandırılması amacıyla düzenlenen Küçükler ve Yıldız Kulüpler Bölgesel Kros Ligi’nin üçüncü kademe yarışları Sakarya’da yapıldı. Dört etaptan oluşan yarışların ilki Çanakkale’de, ikincisi Bursa’da, üçüncüsü ise Sakarya’nın merkezinde oluşturulan kros alanında yapıldı. Çanakkale ve Bursa’da yapılan yarışlarda küçük erkekler kategorisinde birinci olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu atletler, üçüncü kademede de birinci olmayı başardı. Küçük erkekler kategorisinde Yener Aras’ın ferdi olarak birinci olduğu yarışmada Mavi Beyazlı krosçular, üç kademe sonucunda topladığı puanlarla zirvede yer aldı.

FİNALLER 30 KASIM’DA KUŞADASI’NDA

Dördüncü ve son kademe yarışlarının yapılacağı Aydın’ın Kuşadası ilçesinde 30 Kasım’da şampiyonluk için koşacak olan atletler, Sakarya’da elde ettiği birincilik kupasını bir kez daha aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu minik atletler gibi, yıldız atletlerde zirveyi yakından takip ediyor. Yıldız erkek takımı, takım halinde İstanbul Pendik Belediyespor’un ardından ikinci olarak final kademesine katılmaya hak kazandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :