- Hoşgeldiniz

Büyükşehirli Karateciler Tıngır Mıngır’ı İzledi

Büyükşehirli Karateciler Tıngır Mıngır’ı İzledi sitemize 19 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 261 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, sportif faaliyetlerin ve Akademik eğitim çalışmalarının yanı sıra sosyal projelerini de sürdürmeye devam ediyor. Sporcuların, sportif ve eğitim çalışmalarının dışında, sosyal projelerde de bir araya gelerek takım olgusunu oluşturmasını hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, sporcularını birçok sosyal projede bir araya getiriyor.

TINGIR MINGIR’I İZLEDİLER

Her hafta farklı branşlardaki sporcuları, Darıca hayvanat bahçesinde gezdiren kulüp yönetimi, sporcuların yoğun çalışma temposunun dışında tutuyor. Kulüp yönetimi, bunun yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına her hafta farklı

branştaki sporcuları götürerek, sporcuların kültürel anlamda da faal olmalarını sağlıyor. Proje kapsamında hafta sonu minik karateciler tiyatroya gitti. 13 yaş üstündeki karate branşından sporcuların katıldığı etkinliğe, branş koordinatörü Osman Demirtürk ve karate antrenörleri de katıldı. Tıngır Mıngır oyununu izleyen karateciler, sergilenen oyundan memnun ayrıldı. Proje diğer branşlardaki sporcuların katılımıyla devam edecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :