- Hoşgeldiniz

Büyükşehirli boksörler son provasını yaptı

Büyükşehirli boksörler son provasını yaptı sitemize 01 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 279 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un başarılı boksörleri yeni sezon öncesi çalışmalarını hızlandırdı. Ekim ayında yapılacak Türkiye Boks Şampiyonası grup müsabakaları öncesi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu boksörler son provasını SEKASEM’de yaptı. Seka Sporcu Eğitim Merkezi(SEKASEM)’nde gerçekleşen spaning müsabakalarına, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün İzmit, Yuvacık, Gebze ve Şirinsuhiye şubelerindeki boksörler katıldı.

 

ÇALIŞMALAR FAYDALI OLDU

13-18 Ekim tarihlerinde Uşak’ta, 20-25 Ekim tarihleri arasında ise Adana’da yapılacak grup müsabakaları öncesi Mavi Beyazlı boksörler, çalışmalarını hızlandırdı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakaları kulüp branş koordinatörü Ahmet Sarı, antrenörler Ali Çelikiz, Cihan Başaran, Serkan Bal, Erdal Bal, Burhan Koç, İsmail Çelikiz ve Recep Özkar da takip etti. Geç saatlere kadar süren müsabakaların boksörlerin performansları açısından faydalı olduğu belirtildi. Grup müsabakalarına kadar çalışmaların devam edeceği açıklandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :