- Hoşgeldiniz

Büyükşehirli Atletler, İki İlden de Madalyayla Döndü

Büyükşehirli Atletler, İki İlden de Madalyayla Döndü sitemize 03 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 335 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

28 Şubat 01 Mart tarihleri arasında İstanbul Aslı Çakır Alptekin Atletizm salonunda yapılan çoklu branşlar Türkiye şampiyonasında Kocaeli Büyükşehirli atletler yine bir çok derece elde etti. Büyük erkekler kategorisinde yarışan Kağıtsporlu Ramazan Can topladığı 4826 puanla şampiyon oldu. Genç erkeklerde mücadele eden Berkay Seyhan ise üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

ATMALAR YARIŞLARI MERSİN’DE YAPILDI

Aynı tarihler arasında Mersin’de yapılan atmalar kış şampiyonasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu sporculardan Furkan Karakuzulu disk atmada 16 yaş altında birinci, İbrahim Kaynak ise 16 yaş altı çekiç atmada üçüncü oldu. Yıldız erkekler cirit atma branşında yarışan Cemil Berke Özcan ise 65.43 lük derecesiyle ile 15-19 Temmuz tarihleri arasında Kolimbiya’da yapılacak olan Dünya Yıldızlar şampiyonasına katılma hakkını elde etti. Genç erkekler disk atma branşında yarışan Barbaros Demirtaş ise üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :