- Hoşgeldiniz

Büyükşehir’in tekvando da alt yapısı sağlam

Büyükşehir’in tekvando da alt yapısı sağlam sitemize 10 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 456 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Alt yapıda her branşta olduğu gibi uzak doğu sporlarında da büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, SEKASEM’de yüze yakın minik tekvandocu dev alt yapısıyla çalışmalarını sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, tekvando antrenörü Cemal Temel nezaretinde çalışmalarını devam eden ettirten Mavi Beyazlılar, idmanlarını uzakdoğu sporları salonunda yapıyor.

BAŞARISINI SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Kulüp branş yöneticiliğini Yasin Bulut’un yaptığı Kocaeli Büyükşehirli tekvandocular Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor. Kadrosunda Türkiye dereceleri bulunan Mavi Beyazlı tekvandocular, bu başarısını sürdürmek istiyor. Branş yöneticisi Yasin Bulut, ‘’Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un tekvandoda tabana yayılmış güzel bir oluşumu var. Bu oluşumla birlikte alt yapımızda Türkiye, Avrupa dereceleri yapabilecek sporcularımız bulunuyor. Sporcularımın gelişmesi için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :