- Hoşgeldiniz

Büyükşehir’de 23 Nisan hazırlıkları sürüyor

Büyükşehir’de 23 Nisan hazırlıkları sürüyor sitemize 13 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 425 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Büyükşehir’de 23 Nisan hazırlıkları sürüyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali hazırlıkları kapsamında koordinasyon toplantıları devam ediyor. 41 ülkeden 1000’in üzerinde çocuğun katılacağı ve bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek festivalin eksiksiz hayata geçirilmesi için okul aile birliği yöneticileri ile toplantı yapıldı.

OKUL AİLE BİRLİĞİ YÖNETİCİLERİ

Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği ve büyük ilgi gören 23 Nisan festivali heyecanı için sayılı günler kaldı. 18-24 Nisan günlerinde gerçekleşecek uluslararası festival, bu sene de birbirinden güzel ve anlamlı etkinliklerle tüm dünya çocuklarını kucaklayacak. Türkiye’nin “ilk ve tek” Çocuk Fuarı olma özelliğini taşıyan ‘Çocuk Eğitim, Eğlence ve Bilim Fuarı’nın da olacağı festival hazırlıkları da titizlikle yürütülüyor. Bu amaçla okul aile birliği yöneticileri ile bir toplantı düzenlendi.

 

EN İNCE AYRINTISINA KADAR

Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil ve Kocaeli’deki okul aile birliği yöneticileri katıldı. Toplantıda 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali için her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlama yaptıklarını dile getiren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan yöneticilere festival hakkında bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi.

 

HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR

Fidan, festival için Kocaeli’ye gelecek 1000’in üstünde çocukla ilgilenecek okul aile birliği yöneticilerine büyük görev düştüğünü kaydederek, Büyükşehir olarak üstlerine düşen görevleri yapacaklarını bu hassasiyeti diğer kurum ve kuruluşlarının da göstereceğinden emin olduklarını dile getirdi. Öte yandan ilçe belediyeleri Basın Yayın ve Halkla İlişkiler sorumluları ile de bu kapsamda toplantı düzenlendi. Toplantıda her belediyenin 23 Nisan Festivalini sahiplenmesi gerektiği vurgulandı.

Son Güncelleme : 12.04.2013 17:20:57

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz