- Hoşgeldiniz

Büyükşehir Tesisleri yeni sezona hazırlanıyor

Büyükşehir Tesisleri yeni sezona hazırlanıyor sitemize 01 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 534 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Büyükşehir Tesisleri yeni sezona hazırlanıyor

Büyükşehir, eylül ayında yeniden açılacak sezon için şimdiden kolları sıvadı. Hazırlıklar çerçevesinde tesislerde bakım, onarım ve temizlik çalışmaları titizlikle yürütülüyor.

BÜYÜKŞEHİR KOLLARI SIVADI

Eylül ayında yeni sezonu açacak olan tesislerde hummalı bir çalışma yaşanıyor. Vatandaşların tesislerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için hazırlık çalışmaları şimdiden başladı. Bu kapsamda Kocaeli’nin dört bir yanındaki tesislerde genel bakım-onarım ve temizlik işleri yapılıyor.

BUZDA HUMMALI ÇALIŞMA

Büyükşehir’in, aynı zamanda uluslar arası müsabakalara evsahipliği yapan, Olimpik Buz Salonu bakıma giren tesisler arasında yer alıyor. Tesiste bulunan soyunma, doping ve kurutma odaları ile pistin boardlarının bakımına başlandı. Ayrıca, elektrik aksamı teknisyenler tarafından titizlikle kontrol ediliyor. Bu arada Buz Pateni sahalarını düzeltmek için kullanılan zamboni aracı da bakıma alındı.

FUTBOL SAHALARINDA BAKIM ÇALIŞMASI

Sezonda vatandaşların sıklıkla kullanıldığı futbol sahaları da yine bakım kapsamına alınan tesisler arasında bulunuyor. Körfez Esentepe Futbol sahasında boyama işleri, tel örgülerin düzeltilmesi, soyunma kabinleri ile tribün koltukları elden geçirildi. Değirmendere’deki Futbol sahasının aydınlatma çalışmaları ise sona erdi. Tesis yeni sezonda Değirmendereli futbol severlere evsahipliği yapacak. Ayrıca Gebze’deki gözde futbol sahalarından biri olan ve adını Taçsız Kral’dan alan Metin Oktay Spor Tesisi’nde rutin bakım çalışmalarının yanı sıra stadın komple projektörleri ve elektrik aksamı elden geçirildi. Stadın yanında yapımına başlanan Amatör Evi’ndeki çalışmalar ise tüm hızıyla sürüyor.

TESİSLEŞMEDE TAM YOL

Öte yandan Büyükşehir, sporun vazgeçilmezi olan tesisleşme konusundaki yatırım atağını hız kesmeden sürdürüyor. Bu çerçevede Gebze Yüzme Havuzu, Körfez’deki Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Başiskele’deki futbol sahası ve Vezirçiftliği’ndeki kapalı spor salonundaki çalışmalar, Kocaelililere en kısa zamanda kazandırılmak üzere devam ediyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz