- Hoşgeldiniz

Büyükşehir personeline Hafıza Teknikleri eğitimi verildi

Büyükşehir personeline Hafıza Teknikleri eğitimi verildi sitemize 31 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve 282 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda eğitmen Melik Duyar tarafından personele yönelik ‘’Beyni Etkin Kullanma ve Hafıza Teknikleri’’ konulu seminer gerçekleştirildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen seminere çok sayıda personel katılım gösterdi.

FARKLI KONULARDA HAFIZA TEKNİKLERİ

Çeşitli televizyon kanallarında yaptığı hafıza gösterileriyle tanınan, aynı zamanda Fotografik Hafıza Dünya Şampiyonlarından Melik Duyar tarafından gerçekleştirilen seminerde farklı hafıza teknikleri konularında eğitim verildi. Eğitimin içeriğinde ‘’Beynimiz nasıl düşünür, Yaratıcı fikir bulma, Beynimizdeki kalıplar, Hafızanın temel kuralları ve püf noktaları’’ konuları işlendi.

HAFIZAMIZI ETKİLİ KULLANMALIYIZ

Meclis salonunda gerçekleştirilen eğitimde çeşitli hafıza oyunları gerçekleştiren Duyar, ‘’Çözüm kafamızda tek yönlü olduğu için hafızamız bize bir tek çözüm yolu sunuyor. Bunu daha güçlü yapabilmek için beynimizin bizi sokmuş olduğu kalıplardan çıkarmalıyız. Ancak o şekilde problemlere farklı açılardan bakarak çözüm üretmeye başlayabiliriz’’ dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :