- Hoşgeldiniz

Büyükşehir Kağısporlu atletler zirve yaptı

Büyükşehir Kağısporlu atletler zirve yaptı sitemize 11 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 286 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bu yıl Atletizm Federasyonu tarafından ilk kez organize edilen Belediyeler arası Salon Atletizm Şampiyonası 07 Mart tarihinde İstanbul Aslı Çakır Atletizm Salonunda yapıldı.17’si bayan, 15’i erkek toplam 32 belediye takımının katılımı ile yapılan ve büyük ilgi gören Belediyeler Arası Salon Atletizm Şampiyonası büyük çekişmelere sahne oldu. Atletizmin daha geniş kitlelere yaymak, belediyeleri atletizme yönlendirmek için yapılan şampiyonayda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu atletler yine zirve yaptı.

KOCAELİ, 66 PUANLA ÜÇÜNCÜ OLDU

İlk yapılan şampiyonada erkeklerde Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü 80 puanla şampiyon olurken, Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 71 Puanla ikinci, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü ise 66 Puanla üçüncü oldu. Bayanlarda ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi 82.5 puanla şampiyon olurken, Bursa Osman Gazi Belediye Spor Kulübü 78 Puanla ikinci, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ise 73 puanla üçüncü oldu. Müsabakaların ardından dereceye giren kulüplere kupaları Federasyon yetkilileri tarafından düzenlenen törenle verildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :