- Hoşgeldiniz

Büyükşehir İbrahim Erçin’le Anlaştı

Büyükşehir İbrahim Erçin’le Anlaştı sitemize 26 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 380 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karatede Türkiye’nin marka kulüpleri arasında yer alan ve bir çok uluslar arası ve Türkiye derecesi bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü yeni sezonda, İbrahim Erçin ile anlaştı. Milli takım genel direktörlüğü görevini de sürdüren Erçin’in yardımcılıklarını Mesut Kolaylı, Yunus Erşeker, Erkin Özdemir yapacak.

YENİ YETENEKLER KEŞFEDECEĞİZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor da ki yeni göreviyle ilgili açıklamalarda bulunan Erçin, “Kulübümüz karate branşında çok başarılı bir kulüp. Milli takımlar düzeyinde de birçok başarılı sporcu bulunuyor. Kocaeli’de çok yetenekli çocuklar var. Mevcut yetenekli sporcularımızla birlikte, yeni sporcuları Karate sporuna kazandırmak için çalışacağız.”dedi.

İBRAHİM ERÇİN KİMDİR?

1970 doğumlu olan İbrahim Erçin karateye Muzaffer Yoldaş’ın Samurayspor kulübünde 1983 yılında başladı. On yıl Samurayspor’da spor yaşantısını sürdüren Özdemir, Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu. Sporculuk yaşantısında Dünya üçüncülüğü, Akdeniz oyunları üçüncülüğü, takımlarda Avrupa şampiyonlukları yaşadı.2003 -2005 yılları arasında milli takım antrenörlüğü yapan Erçin, 2011 yılından itibaren de milli takımlar genel direktörlüğü halen sürdürmekte. Milli takımlar görevi süresince Erçin, On Dünya şampiyonluğu, yirminin üzerinde ise Avrupa şampiyonluğu ve takım şampiyonlukları yaşadı. Dünya Karate Federasyonu teknik kurul üyesi olan Erçil, Spor yönetiminde ise yüksek lisans yaptı. 16 yıldır Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Erçin, evli ve bir kız babası.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :