- Hoşgeldiniz

Büyükşehir Hayvan Barınağına ziyaretler gelenek oldu

Büyükşehir Hayvan Barınağına ziyaretler gelenek oldu sitemize 01 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 500 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Büyükşehir Hayvan Barınağına ziyaretler gelenek oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Alikahya Geçici Hayvan Barınağı’nda geleneksel buluşma ziyaretleri sürüyor. Her hafta gerçekleşen ziyarette bu kez Otistik Çocuklar Derneği ve Kocaeli TEMA Temsilciliğinden konuklar bulundu.

ANLAMLI HALE GETİRİYOR

Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik hizmetlerini sürdürüyor.Sokak hayvanlarına yönelik her türlü rehabilite ve bakımının sağlandığı Alikahya Hayvan Barınağı’nda gerçekleşen ziyaretler de bu hizmetleri daha da anlamlı hale getiriyor. Artık geleneksel hale gelen ziyaretlerde hayvanseverler ve sivil toplum kuruluşları hayvanları yakından görüp sevme fırsatı buluyor.

PİKNİK YAPILDI, OYUNLAR OYNANDI

Alikahya Hayvan Barınağına gelen Otistik Çocuklar Derneği ve Kocaeli TEMA Temsilciliği’nden konuklar köpek kulübelerindeki yavru ve yetişkin köpeklerin özel bakımlarını yaptı. Yanlarında getirdikleri bota su dolduran konuklar hayvanların güzel dakikalar geçirmesini sağladı. Barınağın kamelyasında piknik de yapan konuklar bahçede oyunlar oynayarak anlamlı bir etkinliğe imza attı.

BÜYÜKŞEHİRE ÖVGÜ

Sokak hayvanlarıyla dop dolu bir gün geçiren konuklar hayvan barınağındaki köpek ve kedilere önem verdikleri için Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti. Hayvanseverler bundan böyle bu ziyaretlerini sık sık yapmak istediklerini dile getirdi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz