- Hoşgeldiniz

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bilgievleri çocukları kitapla buluşturuyo

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bilgievleri çocukları kitapla buluşturuyo sitemize 01 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 592 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

 Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bilgievleri çocukları kitapla buluşturuyor

Büyükşehir’in eğitimdeki en önemli projesi olan Bilgievleri “Kumbara’m Kitap” projesi ile çocukların kitap için para biriktirmesini amaçlıyor. Bu proje ile Mayıs ayında beşincisi düzenlenecek Kocaeli Kitap Fuarı’nda çocuklar biriktirdikleri para ile kitap alacak.

BİLGİEVLERİ ÇOCUKLARI MUTLU EDİYOR

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü’ne bağlı olan Bilgievleri eğitim hayatında ürettiği projeler ve düzenledikleri etkinliklerle çocukları mutlu etmeye devam ediyor. Satranç yarışmaları, kültür gezileri, tiyatro oyunları sonra Bilgievleri, 23 Nisan’da dağıtmaya başladıkları “Kumbara’m Kitap” adı verilen kumbara ile çocuklara kitap sevgisini aşılamaya çalışıyor. “Küçük Birikimler Dünyaya Açılıyor” sloganıyla dağıtılan kumbaralar sayesinde çocuklar, para biriktirip 5.Kitap Fuarı’nda kitap alacak.

KUMBARALAR ÜCRETSİZ

Her zaman farklı projelerle Kocaelili çocuklara hizmet eden Bilgievlerinin “Kumbara’m Kitap” adı verilen kumbaralarını bütün şubelerinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

“KUMBARA’M KİTAP” İLE OKUMA EYLEMİ

Bilgievleri, “Kumbara’m Kitap” projesine katılan çocuklarla 11 Mayıs’ta açılacak olan 5.Kitap Fuarı’nda okuma eylemi yapacak. Okuma eylemine Kocaeli’nde bulunan on bir Bilgievinden öğrenciler de katılacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz