- Hoşgeldiniz

Bisikletçilerden Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür

Bisikletçilerden Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür sitemize 02 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 267 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan ayının ikinci gününde Derince ve Körfez sahillerinde yapılan çalışmaları inceledi. Vatandaşlarla bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Başkan Karaosmanoğlu’na bisikletçiler yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

 

BULUT VE BARAN EŞLİK ETTİ

Derince Altmışevler ve Körfez Hereke sahillerinde incelemelerde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, vatandaşlarla sohbet etti. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın da eşlik ettiği incelemelerde yapılan çalışmalardan dolayı bisikletçiler memnuniyetlerini dile getirdi.

 

SAĞLIKLI KENT SAĞLIKLI BİREY

Bisiklet yollarını çok beğendiklerini söyleyen bisikletçiler, Başkanlar Karaosmanoğlu ve Bulut’la bir süre sohbet etti. Sahil parkları ve mesire alanlarını önemsediklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Sağlıklı kentler oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yürüyüş ve trekking parkurları, bisiklet yolları ve spor aletlerimizle hemşerilerimizin sağlıklı bireyler olmalarını istiyoruz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :