- Hoşgeldiniz

Bir kadın 150 farklı saç rengi deniyor

Bir kadın 150 farklı saç rengi deniyor sitemize 14 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 585 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

15 ile 65 yaş arasındaki kadınlar saçlarını bir yıl içerisinde en az iki kere farklı bir modelde kestirirken en azbir kere farklı bir renge boyatıyor.

Kadınların saçlarında bu kadar sıkdeğişiklik yapmalarının sebepleri arasında görünümlerinden memnuniyetsizlik yada depresyonda oldukları düşünülüyor.

YILDA 5 KEZ RENK DEĞİŞİYOR

2 bin kadın arasında yapılanaraştırmaya göre, bir kadın bir yılda ortalama 5 kere kuaföre gidip renk baştaolmak üzere saçlarında büyük değişiklik yapıyor. Araştırmaya katılan kadınlarınyarısı görünümlerinden sıkıldıkları için kuaföre gittiklerini belirtirken, yüzde 47’si farklı ‘cesur’ bir model denemeyi sevdiklerini ifade etti. Her 20 kadından1’i ise aynı saç modelini bir aydan fazla kullanmadıklarını açıkladı.

Daily Mail’in haberine göre,ünlüleri örnek almanın yanı sıra, evlenme, boşanma, mezuniyet gibi sosyal olayların da saçlarda değişiklik yapma isteğini çoğalttığı belirlendi.

KADINLARIN SAÇ RENGİ DEĞİŞTİRME NEDENLERİ

-Şu anki görünümümden sıkıldım.
-Bir ünlünün saç modelinin aynısını istiyorum.
-Hayatımdabüyük bir değişiklik var.
-İlişkim sona erdi.
-Saç modelimi değiştirerekdikkatleri üzerime çekmeyi seviyorum

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz