- Hoşgeldiniz

Bir Başbakan Eksik Bu Fotoda

Bir Başbakan Eksik Bu Fotoda sitemize 10 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 4.682 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bir Başbakan Eksik Bu Fotoda

MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, Kandil’de terör örgütünün eli kanlı elebaşları ile fotoğraf çektiren BDP milletvekillerini “Vatan hainliği” ile suçlayarak, “Bu fotoğrafın mimarı “Başbakan”, fotoğrafı çerçeveletip evinin duvarına assın” dedi.

 

Milletin vergileri ile maaşlarını alan BDP Milletvekillerinin maşalık yaptıklarını vurgulayan MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, Kandil’e giden vekillerin vatan hainliği ile yargılanmaları konusunda duyarlı Savcılarımızın harekete geçmesi gerektiğini belirterek, ” Vaktiyle suç sayılan görüntüler şimdi gurur sayılıyor. Ülkemiz adına yüz karası bir tablo bu. Utanç ötesi bir görüntü. Ayaklar baş olmuş, başlar paspas. Köpekler salıverilmiş, taşlar bağlanmış. Ne yazık ki şu anda ülkemizin hal ve ahvali budur” şeklinde konuştu.

 

“BAŞBAKANIN ESERİ”

Oslo görüşmeleri ortaya çıktığında yalanlama ihtiyacı duyan Başbakan Erdoğan’ın süreç adı altında eşkıyaya her türlü tavizi verdiğini belirten İl Başkanı Çetin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ak Parti iktidarı yakında Karayılan denen yılana Mareşal ünvanı da verirse kimse şaşırmasın. Şehitlerimizin kemiklerini sızlattılar. Biz her şehit cenazesi sonrası haklarımızı helal ettik. Şimdi şehitlerimiz bizlere haklarını helal ediyor mu? Tek keklimeyle yazıklar olsun. Ama tarih Ak Partiden bunun hesabını soracaktır. MHP olarak da iki elimizde yakalarında olacak .Biz Türk Milliyetçileri olarak, Başkanlık uğruna vatanı peşkeş çekmelerine izin vermeyeceğiz. ”

HaberRes_27797

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,