- Hoşgeldiniz

Bilgievleri için uzun kuyruklar oluştu

Bilgievleri için uzun kuyruklar oluştu sitemize 27 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 281 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilköğretim çocukları için ücretsiz olarak hizmete açtığı Bilgievleri kalitesi ve sunduğu fırsat eşitliği ile eğitim markası haline geldi. Veliler, çocuklarının aynı zamanda ücretsiz olan bu eğitim kurumlarından yararlanması için adeta birbiriyle yarışıyor. Yeni eğitim dönemi kayıtlarının devam ettiği Bilgievleri önünde bu nedenle uzun kuyruklar oluşuyor.

ÇOCUĞUM BİLGİEVİ’NE GİTSİN

Kurulduğu günden bu yana misyonu ve eğitime yönelik gerçekleştirdiği hizmetle göz dolduran Bilgievleri, ortaya koyduğu farkla velilerin öncelikli tercihi haline geldi. Velililer çocuklarının ders başarısında Bilgievleri’nin olumlu katkısını gördü. Bunun yanı sıra Bilgievleri’nde verilen Değerler Eğitimi de çocukların moral değerlerinde gözle görülür bir etki yarattı. Bunlara ek olarak Bilgievleri’nin ücretsiz hizmet sunması velilerin ayrıca yüzünü güldürdü.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Yeni dönem kayıtları tüm hızıyla sürüyor. Veliler, çocuklarının bu eğitim kurumlarından yararlanabilmesi için Bilgievleri önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Yoğun ilgi nedeniyle Bilgievleri’nde hummalı bir çalışma sürüyor. Kayıt sırasında öğrenci ve veli nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenci kimlik kartı ile yine öğrencinin iki adet vesikalık fotoğrafı isteniyor.

BİNLERCE ÖĞRENCİ İLE YENİ DÖNEME BAŞLIYOR

Bilgievleri’nde yeni eğitim dönemi 29 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Bilgievleri’nin halen 20 binin üzerinde kayıtlı öğrencisi bulunuyor. Kocaeli’nin dört bir köşesinde faaliyet gösteren toplam 13 adet Bilgievi bulunuyor. Öğrencisinin her zaman yanında olan Bilgievi, velilerin de en yakın dostu. Bilgievleri’nde geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da velilere yönelik eğitim seminerleri ile ücretsiz okuma-yazma kursları devam edecek. Kocaeli genelinde hizmet veren Bilgievleri’nin adres ve telefon numaraları ise şöyle:

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :