- Hoşgeldiniz

Bilgievileri, sosyal sorumluluk projeleri ile yardımlarına devam ediyor

Bilgievileri, sosyal sorumluluk projeleri ile yardımlarına devam ediyor sitemize 10 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.224 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Bilgievileri, sosyal sorumluluk projeleri ile yardımlarına devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bilgievileri, sosyal sorumluluk projeleri ile yardımlarına devam ediyor. Bilgievi öğrencileri geçtiğimiz günlerde Suriye’li kardeşleri için “Suriye’li çocuklara bir dünya oyuncak” kampanyası düzenleyerek gündeme gelmişlerdi. Oyuncak toplama kampanyasını devam ettiren Kazım Karabekir ve Sezai Karakoç Bilgievi öğrencileri ortaklaşa düzenledikleri oyuncak toplama kampanyasını bu sefer Kassel Çocuk Yuvası’ndaki kardeşleri için gerçekleştirdi.

MUTLULUK VE HÜZÜN BİR ARADA

Kazım Karabekir Bilgievi ve Sezai Karakoç Bilgevi öğrencileri, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nun Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kassel Şehri Çocuk Yuvası’nda yaşamlarını sürdüren çocukları ziyaret etti. Onlar için topladıkları oyuncakları hediye eden Bilgievi öğrencileri ve velileri burada bulunmanın mutluluğunu yaşadı.

ÇOCUKLARDAN KARDEŞLİK GÖSTERİSİ

25 bilgievi öğrencisi ve velisinin katılım sağladığı etkinlikle kimsesiz çocukların yanında yer aldı. Kassel Şehri Çocuk Köyünde gerçekleştirilen etkinlikte yuva çocukları ve Bilgievi öğrencileri kısa sürede birbirleriyle kaynaşarak kardeşliğin önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Bilgievleri Kocaelili çocuklara verdiği kaliteli eğitimlerle birlikte sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerine yardımlaşma duygusunu aşılıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz