- Hoşgeldiniz

Bilgievi Öğrencileri Bakan Fatma Şahin ile Edirne’de Karşılaştılar

Bilgievi Öğrencileri Bakan Fatma Şahin ile Edirne’de Karşılaştılar sitemize 13 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 381 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bilgievi Öğrencileri Bakan Fatma Şahin ile Edirne’de Karşılaştılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Bilgievleri, sosyal ve kültürel geziler kapsamında Edirne’ye düzenledikleri gezide Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile karşılaştılar.

 

EDİRNE’DE HOŞ TESADÜF

Edirne, Bursa ve Çanakkale gezileriyle öğrencilerinin tarihe tanıklık etmelerini sağlayan Bilgievleri, öğrencilerinin kültürel anlamda gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Serdar Bilgievi 3 görevli personel ile birlikte 41 veli ve öğrenciden oluşan grup ile Edirne’ye gezi düzenledi. Tarihi mekânları ziyaret esnasında 2. Beyazıt Külliyesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile karşılaşan kafile, Bakan Şahin ile sohbet etme fırsatı yakaladılar. Sohbet sırasında Bilgievi görevlileri Bakan Şahin’e Bilgievleri ve kültür gezileri hakkında bilgi verdi.

 

BAKAN ŞAHİN’DEN BİLGİEVLERİNE TAKDİR

Bilgievi personelini, velilerini ve öğrencilerini düzenledikleri ve katılım sağladıkları kültür gezilerinden dolayı takdir eden Bakan Şahin, “Geleceğimiz olan çocuklar için düzenlenen bu tür etkinlikler beni her zaman memnun etmiştir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. Gezi ekibiyle yakından ilgilenen Bakan Fatma Şahin, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz