- Hoşgeldiniz

Bilgi Evlerinde ‘’İstiklal Marşı’’ Konulu Yarışma

Bilgi Evlerinde ‘’İstiklal Marşı’’ Konulu Yarışma sitemize 18 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 289 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bilgi Evlerinde, İstiklal Marşının kabulünün 94. yıl dönümü münasebetiyle kutlama programı yapıldı. Kazım Karabekir Bilgi Evindeki öğretmenlerin hazırladığı programda İstiklal Marşı’nı güzel okuma ve “İstiklal Marşı” konulu bilgi yarışması yapıldı.

“ÖĞRENCİLER KIYASIYA YARIŞTILAR”

Kazım Karabekir Bilgi Evinde 5. 6. 7. ve 8. Sınıf öğrencileri arasında gerçekleşen programda öğrenciler İstiklal Marşını en iyi şekilde okumak için birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. Bilgi Evi öğrencileri, İstiklal Marşı temalı bilgi yarışmasında ise öğretmenlerinin hazırladığı eğitici ve öğretici soruları cevaplamak için ter döktüler. Programa Bilgi Evleri idarecileri, öğretmenleri, öğrenci velileri katıldı. Yapılan yarışmalar sonucunda; 5. Sınıf öğrencilerinden Hayrunnisa Pehlivan, 6. Sınıf öğrencilerinden Havva Kara, 7. Sınıf öğrencilerinden Mustafa Yurtoğlu ve 8. Sınıf öğrencilerinden Muhammet Faruk Kavak birinci oldu. Yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyeleri ve teşekkür belgeleri, öğretmenleri tarafından verildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :