- Hoşgeldiniz

Bekirpaşa’da 7 katlı kapalı otopark ve Pazar alanı yapılacak

Bekirpaşa’da 7 katlı kapalı otopark ve Pazar alanı yapılacak sitemize 19 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 450 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bekirpaşa’da 7 katlı kapalı otopark ve Pazar alanı yapılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit İlçesi Bekirpaşa Bölgesi’nde yer alan Kadıköy Mahallesi’ne 58 bin 400 metre kare inşaat alanını kapsayan 7 katlı kapalı Pazar ve katlı otopark inşa etmek için kolları sıvadı. Cumartesi ve Perşembe Pazarlarının taşınması planlanan dev tesis için önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacak.

MODEL PROJELERE YENİSİ EKLENECEK

Büyükşehir Belediyesi kentin refah seviyesinin artması için hayata geçirdiği ve diğer bölgelere model olacak projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Eski Cumartesi Pazarı’nın kaldırıldığı alanda de kapalı pazar ve katlı otopark yapacak. Hem kentteki otopark sıkıntısını giderecek hem de kapalı alanda pazar alışverişi yapma imkanı sağlayacak önemli çalışma için projeler tamamlandı.

HEM PAZAR HEM DE OTOPARK

Önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacak tesis 7 katlı olacak. Bodrum katında kamyon ve minibüsler için 140 taşıtlık otoparkın bulunacağı tesiste, 2.3,4 ve çatı katlarında ise binek araçlarına ait 920 araçlık otopark yer alacak. 388 pazar alanının bulunacağı tesiste 8 adet ise balıkçılar için yer bulunacak. Ayrıca zemin katta bin 287 metre kare alanlık 3 işyeri de olacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz