- Hoşgeldiniz

Beden eğitim dersinde Akıllı Bisiklet’e bindiler

Beden eğitim dersinde Akıllı Bisiklet’e bindiler sitemize 26 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 346 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen, İzmit’te 15 istasyon 120 bisikletle hizmet veren Kocaeli Akıllı Bisiklet Sistemi (KOBİS) ilgi görmeye devam ediyor. Güneşli bir günü değerlendiren Bahçeşehir Koleji öğrencileri Sekapark’ta Akıllı Bisikletlere binerek beden eğitimi dersi yaptılar. Beden eğitimi dersinde, Sekapark’ta Akıllı Bisiklete binerek dolaşan öğrenciler, keyifli ve eğlenceli bir ders geçirdi.

BEDEN EĞİTİMİ DERSİ SEKAPARK’TA YAPILDI

Beden eğitimi dersinde Sekapark’ta bisiklete binen Bahçeşehir Koleji öğrencileri, Sekapark’ta denizin ve yeşilin tadını çıkardı. Sekapark’ı Akıllı Bisikletlerle dolaşan öğrenciler, açık havada güzel bir gün geçirdi. Bahçeşehir Koleji’nin beden eğitimi öğretmeni Serdar Muştak, öğrencilerine sporu sevdirmek keyifli bir zaman geçirmek için böyle bir etkinlik organize ettiklerini söyledi. Okul idarecileri, Büyükşehir Belediyesi’ne gerek Akıllı Bisikletler, gerekse Sekapark gibi bir alanı şehrimize kazandırdığı için teşekkür etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :