- Hoşgeldiniz

Bayram ”Kendinizi vatandaşın yerine koyarak çalışın”

Bayram ”Kendinizi vatandaşın yerine koyarak çalışın” sitemize 13 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 433 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kandıra Şube Müdürlüğü’nde çalışanlarla bir araya gelen İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Yaptığınız çalışmalarla anne-babanıza, komşunuza nihayetinde kendinize, kendi evinize hizmet ediyorsunuz. Bundan dolayı çalışmaları yaparken kendinizi vatandaşların yerine koyarak çalışmak gerekir” dedi.

BALIK İKRAM EDİLDİ

Kandıra Şube Müdürü Medine Cici’nin organizasyonu ile Kandıra şantiyesinde balık programı düzenlendi. Programa Genel Müdür İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz ile Ali Sağlık ve Şube Müdürlüğü’nde çalışan yaklaşık 70 personel katıldı. Çinekop ızgaranın ikram edildiği yemek sonrası personelin arasına karışan Genel Müdür İlhan Bayram, yapılan çalışmalar hakkında işçilerden bilgi aldı. Şube Müdürü ve koordinatörün değişerek Kandıra Şube’nin genç bir yönetime kavuştuğunu ifade eden Genel Müdür Bayram, yapılan arıza ve bağlantı çalışmalarının ertesi güne kalmamasının sevindirici olduğunu vurguladı.

“İŞLERİN ERTESİ GÜNE KALMAMASI SEVİNDİRİCİ”

Kandıra’da önemli yatırımlar yaptıklarını anlatan Genel Müdür İlhan Bayram, ”Daha önceki arkadaşlar da çok çalıştılar, emek verdiler. Genç bir yönetim geldi. Bundan sonra başka olacak. Şunu bilin buradan ekmek yiyorsunuz; İşin bir tarafı. Ama kendi kendinize hizmet ediyorsunuz. Kendi akrabanıza, komşunuza, ananıza-babanıza nihayetinde kendi evinize hizmet ediyorsunuz. Bizim yaptığımız iş belediyelerin, devletin başka hizmetleri ile mukayese edilmez. Su olmadığı zaman kimseye dert anlatamazsınız. Pis suyu alamadığınız zaman evdeki hanımınız da sizi tanımaz. Siz vatandaşın yerine kendinizi koyacaksınız. Ya bekle biraz. Sen olsan aynı şeyi bekleyebilir misiniz? Kendi kendinize pay biçeceksiniz. Aldığım bilgiye göre işlerin ertesi güne kalmaması sevindirici. Böyle olacak, beklentimiz böyle olacak” dedi.

“KANDIRA’DA ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPTIK”

Kandıra bölgesinin çalışma şartlarının yapılan yatırımlarla değiştiğini, modern bir şantiyeye kavuştuğunu da ifade eden Bayram, sözlerini şöyle tamamladı; ”Birkaç sene önce Kandıra’nın şantiye durumu iyi değildi. Yaptığımız yatırım ile sundurma ve şantiye binası yapıldı. İSU, sadece burada değil her tarafta hizmet veriyor. Namazgah Barajını bitirdik; artık su sıkıntısı yok. Barajdan enerji santrali için çalışıyoruz. Köylülerimiz için sulama hatları yaparak su vereceğiz. Kocaeli’nin her tarafından güzel işler yapıyoruz. Bunu da hep beraber yapıyoruz. Sadece bir kişi kendi başına yapmıyor. Hepinizin, hepimizi bu hizmetlerde emeği var. Onun için sizlere teşekkür ediyorum, çalışmalarınızı aynı şekilde devamını bekliyoruz.”

ŞANTİYE BİNALARINI GEZDİ

Yeni yapılan şantiye hizmet binası ile depoları gezerek yetkililerden bilgi alan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, depoların düzenli olmasından dolayı Şube Müdürü Medine Cici ve ekibine de teşekkür etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :