- Hoşgeldiniz

Başkanlar Şehit Aileleriyle Buluştu

Başkanlar Şehit Aileleriyle Buluştu sitemize 26 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 641 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Başkanlar Şehit Aileleriyle Buluştu
 

KocaeliBüyükşehir Belediye Başkanı ile Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, TürkiyeHarp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gebze Şubesi’ni ziyaretederek, şehit aileleri ile bir araya geldi.

Derneğetahsis edilen Eskihisar’daki tarihi binada şehit aileleri ve yakınları ilekucaklaşan Karaosmanoğlu ve Köşker’e AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları BaşkanıVasfiye Aydın ve AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun da eşliketti.

ŞEHİTANNELERİ İLE BİREBİR İLGİLENDİLER

Karaosmanoğluve Köşker, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği GebzeŞube Başkanı Önder Kılıçarslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, şehit annelerive yakınları ile tek tek ilgilenerek sorun ve taleplerini dinledi. Şehitailelerinin sıkıntılarını hafifleterek onların hayatlarını kolaylaştırmayı en büyükgörevleri bildiklerini ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahimKaraosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her bir şehit annesini,şehit yakınını mutlu etmek, sizlerin rızasını almak; acılarınızı,sıkıntılarınızı, isteklerinizi paylaşmak ve sizlere hizmet etmek bizim için hembir görev, hem de bir borçtur” dedi.

Konukbelediye başkanlarına şehit ailelerine gösterdikleri yakın ilgi ve derneklerineverdiği destekten dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Önder Kılıçarslan,Karaosmanoğlu ve Köşker’e teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaret,şehit aileleriyle birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :