- Hoşgeldiniz

Başkanlar Huzurevini Ziyaret Ettiler

Başkanlar Huzurevini Ziyaret Ettiler sitemize 04 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 379 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkanlar Huzurevini Ziyaret Ettiler

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan  seçimler sonunda tekrar Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen İbrahim Karaosmanoğlu ile İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ilk ziyaretlerini Huzurevi’ne yaptılar.

nevzat-dogan-huzurevinde

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kocaeli İl Müdürü Bekir Yumlu, Huzurevi Müdürü Mesut Yalçın, Turgut Mahallesi Muhtarı Mehmet Kurt’un da yer aldığı ziyarette Karaosmanoğlu ve Doğan, yaşlıları tek tek  ziyaret edip hayır dualarını aldılar. Huzurevi sakinlerinin ellerini öpen Başkan Doğan” seçimden sonra ilk ziyaretimizi Huzurevine yapıyoruz. Bizim geleneğimizde yaşlılarımızı büyüklerimizi  her zaman baş köşeye koyar onlara hürmet ederiz. Gücümüzü aldığımız en önemli yerlerden biri de yaşlılar ve büyüklerimizdir. Zaman zaman yaşlılarımızı ziyaret eder hal hatırlarını soruyoruz. Bu ziyaretimizde de  kendileriyle sohbet edip hayır dualarını almak istedik.

 

ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ

 

Onları mutlu görmek  bizleri de mutlu ediyor. Yaşlımızın nerede mutlu  oluyorsa orada kalsın. Huzurevinde mutluysa burada, torunlarının yanında mutluysa orada kalmasından yanayız. Benim şahsi görüşüme göre yaşlımızın en önemli yeri çocuğunun torunlarının yanıdır. Böylede olmalıdır. O zaman herkes çok daha mutlu huzurlu olacak. Aile bağları daha sağlam olacak. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Onlar bizim bereketimiz, gücümüzdür. Bizler büyüklerine değer veren, onları baş tacı edip hizmet eden bir anlayıştan geliyoruz. Sık sık  Huzurevlerini ziyaret edip sizlerle birlikte olacağız. Sizlerin hayır duaların ı almaya devam edeceğiz. Bizlerin kapısı da  sizlere her zaman sonuna kadar açıktır” şeklinde konuştu.Huzurevi sakinleri de Karaosmanoğlu ve Doğan’a ziyaret için teşekkür ettiler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz