- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 28 Şubat 2013

Başkan’a ÇYDD yönetiminden ziyaret

Başkan’a ÇYDD yönetiminden ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ÇYDD Kocaeli Şubesi Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu ile yönetimini kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine verdiği destek için teşekkür eden Müstecaplıoğlu, derneğin 20 yılını anlatan bir kitap hediye etti.

DERNEĞİN 20. YIL KİTABI

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kocaeli Şubesi Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Müstecaplıoğlu, ziyaretin başlangıcında Başkan Karaosmanoğlu’na ÇYDD’nin 20 yılını anlatan bir kitap ve derneğin gazetesini takdim etti. Müstecaplıoğlu, Başkan Karaosmanoğlu’na derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

YÜRÜYÜŞE DAVET ETTİ

Derneğin şube başkanı Müstecaplıoğlu ile yönetiminde yer alanların, her zaman Kocaeli’nde güzel ve faydalı hizmetlere imza attığına değinen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İnsan hayatını ne kadar verimli geçirirse gönlü de o kadar huzurlu olur. Sizin bu güzel gönlünüz yaptığınız hizmetlerden belli oluyor’’ ifadesini kullandı. Başkan Karaosmanoğlu, ÇYDD yönetimini düzenleyecekleri bir yürüyüşe de davet etti.

Firmalar kategorisinde bulunan Başkan’a ÇYDD yönetiminden ziyaret sitemize 28 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 698 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz