- Hoşgeldiniz

Başkan, ‘’Vatandaşımız teşekkürü sandıkta yaptı’’

Başkan, ‘’Vatandaşımız teşekkürü sandıkta yaptı’’ sitemize 19 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 227 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve yönetimini makamında misafir eden Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımızla ve ekibimizle birlikte kentimizi güzelleştirmenin gayretiyle çalışıyoruz. Mazeret üretmek ve sorunlara karşı duyarsız kalmak gibi bir anlayışta hiçbir zaman olmadık, olmayacağız da. Tek amacımız halkımıza hizmet etmektir. 2004’ten itibaren önemli ölçüde kentimizde birçok projeyi hayata geçirdik. Bu çalışmanın karşılığında teşekkürü de halkımız sandıkta bizi tekrar göreve getirerek yaptı” dedi.

“KENTİ MUHTARLARIMIZLA BERABER YÖNETİYORUZ”

Kentin yönetiminde katılımcı demokrasinin önemine inandıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Şehrimizi yönetirken sivil toplum örgütleriyle ortak hareket ederek, yaşadığımız kenti idare etmek bir kültürdür. Bu kültürü yaşatarak, vatandaşımızın menfaatlerine göre kararlar almak için çalışıyoruz. Bunu yaparken muhtarlarımızla ortak hareket ediyoruz. Sizlerle beraber bu kenti yönettiğimizi bilmenizi isterim” ifadesini kullandı.

“MUHTARLIK DUA ALINACAK BİR GÖREVDİR”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Muhtarlık görevinin ülkemizde çok önemli bir yeri olduğunu ifade ederek, “Yerel yönetimlerin hizmet anlamında kılcal damarları muhtarlarımızdır. Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerle ortak hareket ederek, hizmetlerimizi önceliklere göre belirliyoruz. Muhtarlık dua alınacak bir görevdir. Bunun bilincinde olarak hareket etmek hepimizin amacı olmalıdır” şeklinde konuştu.

“BACASI TÜTMEYEN EVLERİ TESPİT EDİN”

Kış ayının soğuk geçtiğini vurgulayarak, aç ve açıkta kalan vatandaşımızın kalmaması için özenle çalışılması gereğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımız bacası tütmeyen aç ve açıkta kalan vatandaşlarımızı tespit etmede önemli bir görev üstlenmelidir. Mahallelerimizde, gerek ısınma gerek günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşımızın tespitinde çok özenli çalışmalıyız. Büyükşehir başta olmak üzere ilçe belediyelerimizle koordine içinde olalım. Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğümüzle irtibatımızı sağlam tutarak, halkımızın ihtiyaçlarına seri bir şekilde karşılayalım” dedi.

YOLDAŞ, “GEÇMİŞTE İSU’YU, GÜNDE 10 SEFER ARARDIK”

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Başkan Karaosmanoğlu’na hizmetlerden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “ Geçmişte İSU’yu sorunlar nedeniyle günde 10 sefer arardık. Hizmet noktasında büyük problemlerimiz vardı. Çok şükür o günler geride kaldı. Köylerimiz ve şehrimiz önemli ölçüde altyapı ve üstyapıda çok iyi bir noktaya geldi. Başta size ve Büyükşehir Belediyemize hizmetleri için çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :