- Hoşgeldiniz

Başkan, Tıp Bayramını Kutladı

Başkan, Tıp Bayramını Kutladı sitemize 14 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 210 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı mesajda sağlık sektöründe çalışan herkesin 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti.

Başkan Karaosmanoğlu, “Hekimlik ve insan hayatını kurtarmak dünyanın en kutsal mesleklerinden birisidir” dedi. Başkan Karaosmanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlık çalışanlarımız, hep yanı başımızda; Hızır gibi imdadımıza yetişen, bizlerin sağlıklı bir hayat sürmesi için gece-gündüz demeden çalışan fedakâr insanlardır. Her an yardıma koşan, dertlere derman, yaralara merhem olan doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve diğer sağlık personelimiz insanlığın gurur kaynağı, sağlığımızın sigortasıdır.

Ülkemiz özellikle son yıllarda tıp alanında çok ciddi mesafeler kat etti. Gerek doku ve organ nakli konusunda ve gerekse de hastalıklarla mücadele konusunda dünya çapında başarılara imza atıldığını gururla görüyoruz. Yurt dışından hastahanelerimize olan talebi gördükçe kıvanç duyuyoruz. Tıp alanında çalışan bütün herkesin gösterdiği bu üstün gayret ve başarılar, milletimiz adına gurur verici gelişmelerdir.

14 Mart Tıp Bayramı’nın 188’inci yılı vesilesiyle; sağlığımız için emek veren bütün sağlık çalışanlarımıza tekrar teşekkürlerimizi sunuyor; şehrimize, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, zindelik, huzur diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :