- Hoşgeldiniz

Başkan ”STK’ların önceliği gençler olmalı”

Başkan ”STK’ların önceliği gençler olmalı” sitemize 06 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 251 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sivil Toplum Kuruluşlarıyla(STK) her fırsatta bir araya gelen ve kent gündeminin yanı sıra hizmetleri noktasında bilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sivil Toplum Kuruluşlarının önceliği gençler olmalıdır. Bütün çalışmalar ve gayretler bu merkezde toplanırsa, asıl amacın yerini bulacağına inanıyorum” dedi. Kocaeli Diyarbakırlılar Derneği Başkanı Mehmet Eryılmaz, İzmit Yelken Kulübü Başkanlığı’na seçilen Güven Bozdağ ve yönetimlerini makamında misafir eden Başkan Karaosmanoğlu, “Derneklerimiz ve spor kulüplerimizin gençlerimizin sosyal yönlerini güçlendirecek projeler üretmesini, STK’ların yapacağı en önemli faaliyetleri olarak görüyorum” diye konuştu.

YELKEN SPORU KENTLE BÜTÜNLEŞMELİ

İzmit Yelken Kulübü’nün ziyaretinde Başkan Karaosmanoğlu yeni yönetime görevlerinde başarılar diyerek, “Yelken sporunun kentle bütünleşmesini arzu ediyorum. Küçük kitlelere değil, geniş bir yelpazeye hizmet vermesi, bence asıl amacına uygun olacaktır. Yelken bir kültürdür ve bu sporu kentin her noktasına yaymak en güzel hizmetlerden olacaktır” dedi. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca, “Amatör spor branşların desteği noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Malzeme ve tesisleşme noktasında imkanlarımızı ve kaynaklarımızı doğru kullanarak gençliğin doğru yerde zamanlarını kendi gelişimlerine harcamasını sağlıyoruz” açıklamasını yaptı.

KÜLTÜRÜNÜZÜ YAŞATIN

Başkan Karaosmanoğlu kendisini ziyaret eden Kocaeli Diyarbakırlılar Derneği yönetimine de, ”Doğduğunuz toprakları unutmadan, gelecek nesillere kendi kültürünüzü aşılamalısınız. Hepimiz bu ülke için ortak bir noktada buluşuyoruz. Çocuklarımızın kötü alışkanlıklara bulaşmaması için, hepimiz mücadele edeceğiz. Ben bu konuda bütün STK’la sorumluluk düştüğüne inanıyorum” dedi. Ziyarette Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de yer aldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :