- Hoşgeldiniz

Başkan, Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu

Başkan, Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu sitemize 20 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 298 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Sanayi Sitesi’nde yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Başkan Karaosmanoğlu, çalışmaların yanında sanayi sitesindeki esnafları da ziyaret ederek “hayırlı işler” dedi.

SU BORULARI DEĞİŞTİRİLİYOR

İSU Genel Müdürlüğü ve Körfez Sanayi Sitesi yönetimince sitedeki eski su boruları değiştiriliyor. Körfez Sanayi Sitesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretle çalışmaları inceleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kurak yaz dönemine rağmen Kocaelilileri susuz bırakmadıklarını belirtti. Başkan Karaosmanoğlu, aynı şekilde sanayinin ihtiyacı için alternatifler geliştirdiklerini söyledi.

“BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik eden Körfez Sanayi Sitesi Yönetim Başkanı Muzaffer Gürfidan ise “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bir an olsun bizi yalnız bırakmıyor. Her işimizle, sıkıntımızla yakından ilgileniyor. İSU Genel Müdürlüğüyle birlikte yaptığımız çalışmayı da inceleyerek yanımızda olduğunu bir kez daha gösterdi. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :