- Hoşgeldiniz

Başkan, ‘’Otobüslere gözünüz gibi bakın’’

Başkan, ‘’Otobüslere gözünüz gibi bakın’’ sitemize 29 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve 295 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni alınan doğalgazlı, çevreci, kütüphaneli ve bisiklet aparatlı otobüslerle ilgili eğitim programını tamamlayan sürücü personelle Antikkapı’da bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi iştiraki Ulaşım Park A.Ş.’ye bağlı 350 şoför, Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni alınan otobüsleri kullanacak. Şoförlere, Karsan firması tarafından yeni otobüslerle ilgili eğitim verildi.

BAŞKAN SÜRÜCÜ PERSONELLE BULUŞTU

Kent Kart yetkililerinden ücret toplama ve Kent Kart sistemi ile ilgili bilgi alan şoförlere, İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatı, sürüş güvenliği ve trafikte karşılaşacakları olumsuz durumlara karşı da eğitim verildi. Eğitimler sonunda düzenlenen programda Başkan Karaosmanoğlu, sürücü personeliyle bir araya geldi. Toplantıda Toplu Taşıma Dairesi Başkanı Salih Kumbar ile Ulaşım Park A.Ş. Genel Müdürü Yasin Özlü de hazır bulundu.

VATANDAŞI GÜLER YÜZLÜ KARŞILAYIN

‘’Ulaşımı vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanması önemli’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sizler Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı’nı temsil ediyorsunuz. Vatandaşlarımızı güler yüzlü karşılayın” ifadesini kullandı.

VATANDAŞIN CANI SİZE EMANET

‘’Moraliniz bozukken ve uykusuzken yola çıkmayın’’ uyarısında bulunan Başkan Karaosmanoğlu, “Vatandaşlarımızın canları sizlere emanet. İnsanımız değerlidir. Can taşıyorsunuz, yollarda çok dikkatli olun” şeklinde konuştu.

OTOBÜSLERE GÖZÜNÜZ GİBİ BAKIN

Otobüslerin vatandaşların vergisiyle alınmış kamu malı olduğunu belirten Başkan Karaosmanoğlu, şoförlere otobüslere gözleri gibi bakması uyarısında bulundu. ‘’Bu ailenin bir ferdi olmak onurdur’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Varlık sebebimiz insanımıza hizmet etmektir” açıklamasını yaptı.

YOLCULAR MİSAFİRİMİZDİR

2015 yılında şirketin kurulum çalışmasını bitirdiklerini açıklayan Ulaşım Park A.Ş Genel Müdürü Yasin Özlü ise 350’si şoför olmak üzere 412 personel ve 197 araçla daha kaliteli hizmet etmek için yola çıktıklarını belirtti. Ulaşım Park A.Ş. Genel Müdürü Özlü, ‘’Halkımıza müşteri odaklı değil, misafir odaklı çalışmalar yapacağız” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :