- Hoşgeldiniz

Başkan Önce Annesini Ziyaret Etti

Başkan Önce Annesini Ziyaret Etti sitemize 02 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 326 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Önce Annesini Ziyaret Etti

 

nevzat-doganİkinci kez İzmit Belediye Başkanı seçilen Dr. Nevzat Doğan ilk olarak annesini ziyaret etti. Abisi Necmi Doğan’ın yanında kalan 95 yaşındaki Havva Doğan’ı ziyaret ederek elini öpüp hayır duasını alan İzmit Belediye Başkanın ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı.

 

ANNE DOĞAN’DAN OĞULA NASİHATLAR

 

Büyük bir coşku ve gururun  yaşandığı ziyarette anne Doğan” sakın adaletten ayrılma. Aç susuz çok çalıştın, kendini unuttun, bu sonucu fazlasıyla hakkettin oğlum. Bundan sonra da fakire fukaraya yardım etmeye, onların yanında olmaya, onlara el uzatmaya devam et. Onların hayır duaları sana yeter. Sen varlığı da yokluğu da yaşadın. Herkesin halinden anlarsın. Bu insanlar sana güvendi, inandı, seninle oldu, sakın değişme oğlum. Ben seninle gurur duyuyorum” şeklinde konuştu. Annesinin  sözleri karşısında oldukça duygulanıp gözleri dolan Başkan Doğan da” doğruluktan, dürüstlükten, adaletten taviz vermeden, gece gündüz halkıma hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Ziyaret sırasında İzmit Belediye Başkanı’nın ağabeyi Necmi, yeğenleri Gülşen, Mehmet, Mustafa Doğan ve Ayhan Eren ile eşleri hazır bulundu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz