- Hoşgeldiniz

Başkan Nevzat Doğan” Yanan Alanlar Yeniden Ağaçlandırılacak”

Başkan Nevzat Doğan” Yanan Alanlar Yeniden Ağaçlandırılacak” sitemize 18 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 362 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
 
 
Başkan Nevzat Doğan” Yanan Alanlar Yeniden Ağaçlandırılacak”
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Alikahya Fatih Mahallesi`nin üst kısmında çıkan yangın sonrasında bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Ormanın yanmasından büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Başkan Doğan, bölgenin yeniden yeşillendirileceğini söyledi.

 

Bölgedeki vatandaşlarla yangın ve sonrası hakkında görüşen Başkan Doğan “Alikahya ile Yuvam arasında gözbebeğimiz olan bir alan yandı. Bu durum karşısında derin bir üzüntü duyuyorum. Orman sadece ağaçları değil, hepimizin yüreğini yakar. Ağaç demek hayat demek. Ağaç oksijen demek, serinlik demek, verimlilik demek. Bu üzücü durumun kötü sonuçları kısa sürede giderilecek. Yangının ortaya çıkısı ile ilgili yapılacak teknik araştırma sonrasında, teknik kişilerin verdiği raporlar doğrultusunda burada yeni bir çalışma başlatacağız. Bir kampanya ile burayı daha yeşil hale getireceğiz. Halkımız ile birlikte buraya çok güzel bir orman yapacağız. İzmit’imize ve ülkemize geçmiş olsun” dedi.

jpeg

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz