- Hoşgeldiniz

Başkan Nevzat Doğan, Sonuç Süpriz Olmadı

Başkan Nevzat Doğan, Sonuç Süpriz Olmadı sitemize 01 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 370 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Nevzat Doğan, Sonuç Süpriz Olmadı

Tekrar İzmit Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Nevzat Doğan,” sonuçlar benim için sürpriz olmadı” dedi.

nevzat-dogan

Seçim değerlendirmesine  İzmitlilere teşekkür ederek başlayan Doğan” Bizler görevlerimizi yaparken, önce Hakka sonrada halka inanıyoruz. Bu seçim çalışmalarında da öyle oldu. Allaha hamdolsun bu yarıştan da yüzümüzün akıyla çıktık. Bizlere güvenerek tekrar bu kutsal görevi  layık gören halkımıza teşekkür ederim. Bu sonuçlar İzmit halkının kadirşinaslığını, kendileri için çalışanı, haklarını hukuklarını koruyana sahip çıktığını gösterdi. Bizim çalışmalarımızı onayladı. Bize, 5 yıl daha çalışmamız için görev verdi. Demokratik mücadele içinde olan diğer başkan adayları ve parti yöneticilerine de teşekkür ediyorum. Onlar da demokrasinin gereğini yaptılar. Seçim boyunca İzmit’e yakışır halkı üzecek bir tarzımız olmadı.

 

KAZANAN İZMİT OLDU

 

Benim girdiğim daha önceki seçimlerde de nefes nefese bir yarış olmuştu. Vekillikte 6. sıradan girdim, ilk girdiğim İzmit seçiminde yine kıran kırana bir mücadele olmuştu. Bu seçimde kıran kırana geçti ve benim için bu durum sürpriz olmadı. Kazanan İzmit halkı olmuştur.

 

HERKESİN BAŞKANIYIM

 

Bundan sonraki dönemde şimdiye kadar olduğu gibi herkesin belediye başkanı olacağım. Oy verenin de vermeyenin de, hepsinin hizmetinde olacağım. Hakkı hukuku adaleti ilke edinmiştim. Aynı prensiplerle daha çok çalışacağız. İzmit’imizi dünyada tanınan gururla yaşadığı ışıltılarıyla çocuklarımızın gurur duyacağı bir şehir yapma çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

HALKIN GÜVENİ VAR

 

Türkiye ve Kocaeli sonuçlarına baktığımızda sonuçlar halkımızın Ak Parti belediyeciliğine ve sayın Başbakanımıza olan güvenini göstermiştir. Kocaeli halkı da belediyecilik çalışmalarından son derece memnundur. Bundan sonra Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, milletvekillerimiz, bakanlarımız başbakanımızla birlikte İzmit’imizi çok daha güzel yerlere taşıyacağız”   şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz