- Hoşgeldiniz

Başkan Nevzat Doğan, Körfezspor Kulübünü Gölkaypark’ta ağırladı

Başkan Nevzat Doğan, Körfezspor Kulübünü Gölkaypark’ta ağırladı sitemize 25 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 463 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Nevzat Doğan, Körfezspor Kulübünü Gölkaypark’ta ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 42 Evler Körfezspor Kulübü yöneticileri ve sporcularını Gölkaypark’ta düzenlenen kahvaltıda ağırladı.

 

Spora verdiği önem ve destekle spor camiası tarafından sevilen Başkan Doğan, bir araya geldiği Körfezsporlu sporcularla yakından ilgilendi. 2. Amatör Lig’den şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye geçen 42 Evler Körfezspor yönetimi ve sporcularını kutlayan Doğan, takımın hedeflerinin bu yıl daha ileri olmasını istedi. Belediye olarak amatör spora en büyük desteği Cephanelik Spor Kompleksini yaparak verdiklerini ifade eden Doğan, “Bununla yetinmeyeceğiz, her zaman yanınızda olacağız” dedi

 

Kahvaltıda 42 Evler Körfezspor adına söz alan yönetici Yakup Temel, “İzmit Belediye Başkanı hiçbir zaman desteklerini bizden çekmedi” diyerek desteklerinden ötürü Başkan Doğan ve ekibine teşekkür etti. Samimi bir ortamda geçen kahvaltıda kulübün gelecek yıl hedefleri de konuşuldu.

baskan-nevzat-dogan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz