- Hoşgeldiniz

Başkan Nevzat Doğan Gençleri Ağırladı

Başkan Nevzat Doğan Gençleri Ağırladı sitemize 11 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 911 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Nevzat Doğan Gençleri Ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, konuklarını makamında ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Körfez Rotary Kulübü’nü makamında ağırlayan Başkan Doğan Körfez Rotary Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanısıra Amerika, İtalya, Fransa, Finlandiya, Slovenya, İspanya, Romanya, Sırbistan, Hollanda ve Hırvatistanlı 10 öğrenciye de ev sahipliği yaptı.İZMİT’İ ANLATTI

 

Körfez Rotary Kulübü Yönetim Kurulu ve  konuk öğrencileri ağırlayan Başkan Doğan, İzmit’in 3 bin yıllık tarihinde Roma, Bizans, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere dört uygarlık yaşadığını anımsattı. Doğan, belediye olarak sportif, sanatsal ve bilimsel gençlik projelerinin bulunduğunu bildirerek, en son olarak ‘Eurodesk’ adı altında AB tarafından onaylanmış projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti.

 

BARIŞ MESAJI VERDİ

 

Başkan Doğan, “tarihimizde gençler çok önemli rol oynamıştırlar. Gençlik, gelecek demektir. Sizler ülkelerinizin geleceklerisiniz. Barışın, sevginin, kardeşliğin yaşandığı, daha temiz bir dünya bırakmak istiyoruz sizlere. Bizim kültürümüzde var olan ‘Yaratılanı severiz yaratandan ötürü’ anlayışımız gereği olarak tüm yaratılmışları çok seviyoruz. Zaten sevgi ile yaklaşıldığında dünyadaki yaşanan sorunların büyük kısmı kendiliğinden çözülecektir” dedi.

nevzat-dogan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz