- Hoşgeldiniz

Başkan, Marmara Galvaniz’i Ziyaret Etti

Başkan, Marmara Galvaniz’i Ziyaret Etti sitemize 27 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 728 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan, Marmara Galvaniz’i Ziyaret Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de bulunan Marmara Galvaniz Fabrikası’nı ziyaret etti. Fabrika yönetiminden faaliyet alanlarıyla ilgili bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, ardından fabrika yemekhanesinde işçilerle birlikte yemek yedi.

MARMARA GALVANİZ FABRİKASI

Başkan Karaosmanoğlu, Gebze İMES Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Marmara Galvaniz Fabrikası’na konuk oldu. Yönetim kurulu başkanı Mehmet Yıldırım, yönetim kurulu üyesi Ahmet Yıldırım, üretim koordinatörü İbrahim Yıldırım ve fabrika sorumlusu Şakir Öner Akgün tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu’na Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu, fabrikayı ziyaretinde ilk olarak yöneticilerden çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aldı.

İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

Başkan Karaosmanoğlu’na İzmit ve Gebze’deki fabrikaların imalatlarıyla ilgili bilgi verilirken, hayatın hemen her alanında kullanılan sıcak daldırma galvaniz ürünlerle ilgili açıklamalarda bulunuldu. Fabrikadaki üretim alanlarını da dolaşan Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra yemekhanede işçilerle birlikte sıraya girdi ve çalışanlarla aynı masayı paylaştı. Başkan Karaosmanoğlu, aynı masada oturduğu işçilerle samimi bir atmosferde sohbet etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz